KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9533241
nr 953 3241
Einar Forseth
(1892-1988), Sverige
Blandteknik, Einar Forseth (1892-1988), Hamn, signerad. 1963, 27x35
Einar Forseth, född 1892 i Linköping, död 1988, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:55:31
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Einar Forseth
Läs mer om Einar Forseth